Врожайна зіркова осінь шоу-театру «КЛЕМ»

Врожайна зіркова осінь шоу-театру «КЛЕМ»

25-28 жовтня 2019 року відбувся Міжнародний фестиваль-батл талантів «Space Star Fest» у м. Київ. Об этом сообщает ПОСТСКРИПТУМ ФАКТЫ со ссылкой на СМИ.

Більше 130 учасників з усього світу, серед яких Нідерланди, Білорусь та учасники з багатьох міст України змагалися у 3 номінаціях: вокал, хореографія та оригінальний жанр. Народний художній колектив шоу-театр «КЛЕМ» Житомирського Центру творчості дітей та молоді представляв Житомирщину.


Блискуча гра КЛЕМівських артистів, неймовірні перевтілення, влучний гумор та розкіш костюмів не залишили байдужим жодного глядача у залі Київського Національного університету будівництва і архітектури.


На розсуд зіркового журі та глядачів на цей раз шоу-театр КЛЕМ привіз оновлений пародійний номер «Заяча дискотека», де до запальних білих пухнастиків завітали зірки естради: Вєрка Сердючка, Оля Полякова, Михайло Поплавський, Марув, Little big із відомою композицією «Skibidi», PSY, Софія Ротару та інші.


В оригінальному жанрі КЛЕМу не було рівних. Серед циркових та театральних студій, серед модельних агенцій і акробатичних колективів шоу-театр «КЛЕМ» виборов І місце.


Кубок, дипломи, медалі, подяки керівникам, магніти, сувенірна продукція, подарункові сертифікати на атракціони та розваги доповнили радість перемоги юних артистів. Колектив був запрошений на Міжнародні фестивалі у Грецію та Італію.У вихованців КЛЕМУ безліч позитивних емоцій та приємних вражень.


Ігор Суржан – художній керівник колективу: «Кожен фестиваль та конкурс цінний духом суперництва, коли вихованці з різних міст та країн світу можуть показати свої здібності на одній сцені»


Олександр Нечаєв – керівник колективу: «Для нас як для керівників, кожна поїздка важлива не тільки виступом, а й можливістю прожити кілька фестивальних днів однією великою дружньою сім’єю. Прогулянка столицею, спільне приготуваня їжі, спільні розваги та спілкування збагатили внутрішній світ кожного вихованця.Деякі з вихованців дебютували на сцені і отримали високу оцінку журі.


Ще одним подарунком для колективу був концерт Алли Пугачової 2 жовтня 2019 року у столиці Республіки Білорусь. Концертний зал Мінськ-Арена на 15 тисяч глядачів був вщент заповнений прихильниками «Женщины, которая поёт». Ще при вході КЛЕМівці одразу привернули на себе увагу преси, адже були вдягнені у фірмові футболки із зображенням улюбленої співачки. Кілька слів і фото для відомих видань вже розлетілися інформаційним простором. А вчора в мережі з’явилося відео, де Алла Борисівна тисне руку Олександру Нечаєву. Тепер КЛЕМівці точно «Заряджені перемагати».Попереду — новорічні концерти, нові постановки і щорічний концерт колективу у травні 2020 року.


Наша редакція дуже тішиться успіхам житомирян і вітає КЛЕМ з черговою перемогою та бажає всім вихованцям та керівникам наснаги, здоров’я та нових творчих успіхів.


Більше інформації про колектив на офіційному сайті : www.klem.com.ua


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/kul-tura/vrozhayna-zirkova-osin-shou-teatru-klem-10962342.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя