16% кандидатів у нардепи є безробітними – «Опора»

16% кандидатів у нардепи є безробітними – «Опора»
Найбільший показник тимчасово безробітних серед кандидатів у партії «Соціальна Справедливість» і ВО «Свобода» Об этом сообщает vesti-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Громадська мережа «Опора» підрахувала, що 16% кандидатів у народні депутати під час позачергових парламентських виборів є тимчасово безробітними, 91% мають вищу освіту.


Про це організація повідомила у Facebook.


«16% кандидатів як за партійними списками, так і в мажоритарних округах є тимчасово безробітними. Найбільший показник тимчасово безробітних серед кандидатів партії «Соціальна Справедливість» і ВО «Свобода», а найменший серед кандидатів політсили «Голос» і Об’єднання «Самопоміч», — ідеться в повідомленні.
1562318335-679


Крім того, зазначається, що вищу освіту мають 91% усіх зареєстрованих кандидатів у депутати, 6% мають професійно-технічною або середньою спеціальною освітою і лише 3% здобули загальну середню освіту.


За даними «Опори», найбільший показник осіб з вищою освітою у ВО «Батьківщина» та партії «Сила і Честь».


Як повідомлялося, позачергові вибори народних депутатів України призначено на 21 липня. За даними Центральної виборчої комісії, понад три тисячі кандидатів балотуються до Верховної Ради в одномандатних виборчих округах, 22 партії йдуть по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/16-kandidativ-u-nardepi-je-bezrobitnimi-opora--607449.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя